Hoppa till sidans innehåll

Kalender


Välj annan månad

NOVEMBER 2019

|

Vecka Dag Aktiviteter
44fr 1
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:15–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 2
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Beate, CAmilla, Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
Alla helgons dag
sö 3
  • 10:30–11:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Lovisa, Kajsa
    Plats: Stureskolan
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Magnus, Camilla A, Christina
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Marina, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva-lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Eva-Lisa, Eva
    Plats: Vasahallen C
45må 4
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:15–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Elisabeth
    Plats: Vasahallen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Sofie, Kajsa&Maja
    Plats: Vasahallen C
ti 5
  • 17:30–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Julia, Alice, Nathalie, Amanda
    Plats: Stureskolan
  • 18:00–18:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Tesa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Sofia, Camilla, Marie, Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Anna-Lena, Petra, Eva
    Plats: Västerby Skola
on 6
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Felicia, Petra, Anneli
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Pia
    Plats: Vasahallen C
to 7
  • 12:00–12:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Smedby skola
fr 8
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:15–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 9
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Beate, CAmilla, Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 11:00–12:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Elisabeth, Pia, Camilla B, Camilla A, Sofia
    Plats: vasahallen C
sö 10
  • 10:30–11:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Lovisa, Kajsa
    Plats: Stureskolan
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Magnus, Camilla A, Christina
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Marina, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva-lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Eva-Lisa, Eva
    Plats: Vasahallen C
46må 11
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:15–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Elisabeth
    Plats: Vasahallen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Sofie, Kajsa&Maja
    Plats: Vasahallen C
ti 12
  • 17:30–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Julia, Alice, Nathalie, Amanda
    Plats: Stureskolan
  • 18:00–18:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Tesa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Sofia, Camilla, Marie, Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Anna-Lena, Petra, Eva
    Plats: Västerby Skola
on 13
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Felicia, Petra, Anneli
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Pia
    Plats: Vasahallen C
to 14
  • 12:00–12:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Smedby skola
fr 15
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 21:00–23:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Flera ledare
    Plats: Spinninglokalen
lö 16
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Beate, CAmilla, Christina
    Plats: Spinninglokalen
sö 17
  • 10:30–11:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Lovisa, Kajsa
    Plats: Stureskolan
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Magnus, Camilla A, Christina
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Marina, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva-lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Eva-Lisa, Eva
    Plats: Vasahallen C
47må 18
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:15–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Elisabeth
    Plats: Vasahallen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Sofie, Kajsa&Maja
    Plats: Vasahallen C
ti 19
  • 17:30–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Julia, Alice, Nathalie, Amanda
    Plats: Stureskolan
  • 18:00–18:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Tesa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Sofia, Camilla, Marie, Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Anna-Lena, Petra, Eva
    Plats: Västerby Skola
on 20
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Felicia, Petra, Anneli
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Pia
    Plats: Vasahallen C
to 21
  • 12:00–12:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Smedby skola
fr 22
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:15–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 23
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Beate, CAmilla, Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
sö 24
  • 10:30–11:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Lovisa, Kajsa
    Plats: Stureskolan
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Magnus, Camilla A, Christina
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Marina, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva-lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Eva-Lisa, Eva
    Plats: Vasahallen C
48må 25
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:15–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Elisabeth
    Plats: Vasahallen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Sofie, Kajsa&Maja
    Plats: Vasahallen C
ti 26
  • 17:30–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Julia, Alice, Nathalie, Amanda
    Plats: Stureskolan
  • 18:00–18:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Tesa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Sofia, Camilla, Marie, Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Anna-Lena, Petra, Eva
    Plats: Västerby Skola
on 27
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Felicia, Petra, Anneli
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Pia
    Plats: Vasahallen C
to 28
  • 12:00–12:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Smedby skola
fr 29
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:15–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 30
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Beate, CAmilla, Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C

Postadress:
GF Hedemora Träningsverk - Gymnastik
Danielsson Ingrid, Danskvägen 9
77636 Hedemora

Kontakt:
Tel: 0702896615, 0702896615
E-post: This is a mailto link

Se all info