Hoppa till sidans innehåll

Kalender


Välj annan månad

NOVEMBER 2018

|

Vecka Dag Aktiviteter
44to 1
  • 12:00–12:40
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Mia
    Plats: Smedby skola
fr 2
lö 3
Alla helgons dag
sö 4
  • 10:30–11:30
    Kalender: Kalender
    Plats: Stureskolan
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla B, Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva-Lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva-Lisa
    Plats: Vasahallen C
45må 5
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Beate, Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:10–20:10
    Kalender: Kalender
    Plats: Vasahallen
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 20:15–21:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Laila, Sofie
    Plats: Vasahallen C
ti 6
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Julia
    Plats: Stureskolan
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Tesa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Plats: Västerby skola
on 7
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Pia
    Plats: Vasahallen C
to 8
  • 12:00–12:40
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Mia
    Plats: Smedby skola
fr 9
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:00–17:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 21:00–23:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: flera ledare
    Plats: Spinninglokalen
lö 10
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
sö 11
  • 10:30–11:30
    Kalender: Kalender
    Plats: Stureskolan
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla B, Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva-Lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva-Lisa
    Plats: Vasahallen C
46må 12
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Beate, Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:10–20:10
    Kalender: Kalender
    Plats: Vasahallen
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 20:15–21:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Laila, Sofie
    Plats: Vasahallen C
ti 13
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Julia
    Plats: Stureskolan
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Tesa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Plats: Västerby skola
on 14
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Pia
    Plats: Vasahallen C
to 15
  • 12:00–12:40
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Mia
    Plats: Smedby skola
fr 16
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:00–17:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 17
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
sö 18
  • 10:30–11:30
    Kalender: Kalender
    Plats: Stureskolan
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla B, Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva-Lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva-Lisa
    Plats: Vasahallen C
47må 19
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Beate, Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:10–20:10
    Kalender: Kalender
    Plats: Vasahallen
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 20:15–21:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Laila, Sofie
    Plats: Vasahallen C
ti 20
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Julia
    Plats: Stureskolan
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Tesa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Plats: Västerby skola
on 21
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Pia
    Plats: Vasahallen C
to 22
  • 12:00–12:40
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Mia
    Plats: Smedby skola
fr 23
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:00–17:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 24
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
sö 25
  • 10:30–11:30
    Kalender: Kalender
    Plats: Stureskolan
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla B, Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva-Lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva-Lisa
    Plats: Vasahallen C
48må 26
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Beate, Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:10–20:10
    Kalender: Kalender
    Plats: Vasahallen
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 20:15–21:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Laila, Sofie
    Plats: Vasahallen C
ti 27
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Julia
    Plats: Stureskolan
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Tesa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Plats: Västerby skola
on 28
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Pia
    Plats: Vasahallen C
to 29
  • 12:00–12:40
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Mia
    Plats: Smedby skola
fr 30
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:00–17:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Christina
    Plats: Spinninglokalen

Postadress:
GF Hedemora Träningsverk - Gymnastik
Danielsson Ingrid, Danskvägen 9
77636 Hedemora

Kontakt:
Tel: 070-289 66 15, 070-289 66 15
E-post: This is a mailto link

Se all info