Hoppa till sidans innehåll

Kalender


Välj annan månad

JANUARI 2019

|

Vecka Dag Aktiviteter
1ti 1
Nyårsdagen
on 2
  • 18:30–19:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Åsa
    Plats: Vasahallen c
  • 19:15–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva
    Plats: Vasahallen c
to 3
  • 18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Helena
    Plats: Vasahallen c
fr 4
  • 17:15–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 5
Trettondagsafton
sö 6
Trettondag jul
2må 7
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Arlette/Beate
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Sofie, Kajsa & Maja
    Plats: Vasahallen C
ti 8
  • 18:00–18:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Anna-Lena
    Plats: Västerby skola
on 9
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Pia
    Plats: Vasahallen C
to 10
  • 12:00–12:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Smedby Skola
fr 11
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:15–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 12
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
sö 13
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla B & Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva-Lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva-Lisa
    Plats: Vasahallen C
3må 14
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Arlette/Beate
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:10–20:10
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Elisabeth
    Plats: Vasahallen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Sofie, Kajsa & Maja
    Plats: Vasahallen C
ti 15
  • 18:00–18:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Anna-Lena
    Plats: Västerby skola
on 16
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Pia
    Plats: Vasahallen C
to 17
  • 12:00–12:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Smedby Skola
fr 18
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:15–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 19
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
sö 20
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla B & Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva-Lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva-Lisa
    Plats: Vasahallen C
4må 21
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Arlette/Beate
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:10–20:10
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Elisabeth
    Plats: Vasahallen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Sofie, Kajsa & Maja
    Plats: Vasahallen C
ti 22
  • 17:30–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Julia, Amanda
    Plats: Västerby Skola
  • 18:00–18:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Anna-Lena
    Plats: Västerby skola
on 23
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Pia
    Plats: Vasahallen C
to 24
  • 12:00–12:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Smedby Skola
fr 25
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vadahallen c
  • 17:15–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 26
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
sö 27
  • 10:30–11:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Lovisa
    Plats: Västerby Skola
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla B & Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva-Lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva-Lisa
    Plats: Vasahallen C
5må 28
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Arlette/Beate
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:10–20:10
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Elisabeth
    Plats: Vasahallen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Sofie, Kajsa & Maja
    Plats: Vasahallen C
ti 29
  • 17:30–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Julia, Amanda
    Plats: Västerby Skola
  • 18:00–18:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Anna-Lena
    Plats: Västerby skola
on 30
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Pia
    Plats: Vasahallen C
to 31
  • 12:00–12:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Smedby Skola

Postadress:
GF Hedemora Träningsverk - Gymnastik
Danielsson Ingrid, Danskvägen 9
77636 Hedemora

Kontakt:
Tel: 0702896615, 0702896615
E-post: This is a mailto link

Se all info