Hoppa till sidans innehåll

Kalender


Välj annan månad

MARS 2019

|

Vecka Dag Aktiviteter
9fr 1
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vadahallen c
  • 17:15–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 2
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
sö 3
  • 10:30–11:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Lovisa
    Plats: Västerby Skola
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla B & Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva-Lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva-Lisa
    Plats: Vasahallen C
10må 4
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Arlette/Beate
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:10–20:10
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Elisabeth
    Plats: Vasahallen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Sofie, Kajsa & Maja
    Plats: Vasahallen C
ti 5
  • 17:30–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Julia, Amanda
    Plats: Västerby Skola
  • 18:00–18:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Anna-Lena
    Plats: Västerby skola
on 6
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Pia
    Plats: Vasahallen C
to 7
  • 12:00–12:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Smedby Skola
fr 8
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vadahallen c
  • 17:15–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 9
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
sö 10
  • 10:30–11:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Lovisa
    Plats: Västerby Skola
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla B & Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva-Lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva-Lisa
    Plats: Vasahallen C
11må 11
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Arlette/Beate
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:10–20:10
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Elisabeth
    Plats: Vasahallen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Sofie, Kajsa & Maja
    Plats: Vasahallen C
ti 12
  • 17:30–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Julia, Amanda
    Plats: Västerby Skola
  • 18:00–18:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Anna-Lena
    Plats: Västerby skola
on 13
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Pia
    Plats: Vasahallen C
to 14
  • 12:00–12:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Smedby Skola
fr 15
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vadahallen c
  • 17:15–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 16
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
sö 17
  • 10:30–11:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Lovisa
    Plats: Västerby Skola
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla B & Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva-Lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva-Lisa
    Plats: Vasahallen C
12må 18
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Arlette/Beate
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:10–20:10
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Elisabeth
    Plats: Vasahallen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Sofie, Kajsa & Maja
    Plats: Vasahallen C
ti 19
  • 17:30–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Julia, Amanda
    Plats: Västerby Skola
  • 18:00–18:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Anna-Lena
    Plats: Västerby skola
on 20
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Pia
    Plats: Vasahallen C
to 21
  • 12:00–12:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Smedby Skola
fr 22
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vadahallen c
  • 17:15–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 23
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
sö 24
  • 10:30–11:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Lovisa
    Plats: Västerby Skola
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla B & Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva-Lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva-Lisa
    Plats: Vasahallen C
13må 25
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Arlette/Beate
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:10–19:10
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Elisabeth
    Plats: Vasahallen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
ti 26
  • 17:00–17:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Tesa
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Julia, Amanda
    Plats: Västerby Skola
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Anna-Lena
    Plats: Västerby skola
on 27
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Pia
    Plats: Vasahallen C
to 28
  • 12:00–12:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 16:45–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Smedby Skola
fr 29
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vadahallen c
  • 17:15–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 30
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
sö 31
  • 10:30–11:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Lovisa
    Plats: Västerby Skola
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Camilla B & Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva-Lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva-Lisa
    Plats: Vasahallen C

Postadress:
GF Hedemora Träningsverk - Gymnastik
Danielsson Ingrid, Danskvägen 9
77636 Hedemora

Kontakt:
Tel: 0702896615, 0702896615
E-post: This is a mailto link

Se all info