Hoppa till sidans innehåll

Kalender


Välj annan månad

FEBRUARI 2020

|

Vecka Dag Aktiviteter
5lö 1
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Beate, Camilla, Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
sö 2
  • 10:30–11:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Lovisa, Kajsa
    Plats: Stureskolan
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Magnus, Camilla A, Christina
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Marina, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva-lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Eva-Lisa, Eva
    Plats: Vasahallen C
6må 3
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Beate, Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:15–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Elisabeth
    Plats: Vasahallen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Sofie, Kajsa&Maja
    Plats: Vasahallen C
ti 4
  • 17:30–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Julia, Alice, Nathalie, Amanda
    Plats: Stureskolan
  • 18:00–18:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Tesa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Sofia, Camilla, Marie, Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Anna-Lena, Petra, Eva
    Plats: Västerby Skola
on 5
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Felicia, Petra, Anneli
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Pia
    Plats: Vasahallen C
to 6
  • 12:00–12:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Smedby skola
fr 7
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:15–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 8
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Beate, Camilla, Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
sö 9
  • 10:30–11:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Lovisa, Kajsa
    Plats: Stureskolan
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Magnus, Camilla A, Christina
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Marina, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva-lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Eva-Lisa, Eva
    Plats: Vasahallen C
7må 10
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Beate, Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:15–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Elisabeth
    Plats: Vasahallen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Sofie, Kajsa&Maja
    Plats: Vasahallen C
ti 11
  • 17:30–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Julia, Alice, Nathalie, Amanda
    Plats: Stureskolan
  • 18:00–18:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Tesa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Sofia, Camilla, Marie, Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Anna-Lena, Petra, Eva
    Plats: Västerby Skola
on 12
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Felicia, Petra, Anneli
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Pia
    Plats: Vasahallen C
to 13
  • 12:00–12:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Smedby skola
fr 14
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:15–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 15
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Beate, Camilla, Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Plats: Vasahallen C
sö 16
  • 10:30–11:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Lovisa, Kajsa
    Plats: Stureskolan
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Magnus, Camilla A, Christina
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Marina, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva-lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Eva-Lisa, Eva
    Plats: Vasahallen C
8må 17
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Beate, Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:15–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Elisabeth
    Plats: Vasahallen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Sofie, Kajsa&Maja
    Plats: Vasahallen C
ti 18
  • 17:30–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Julia, Alice, Nathalie, Amanda
    Plats: Stureskolan
  • 18:00–18:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Tesa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Sofia, Camilla, Marie, Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Anna-Lena, Petra, Eva
    Plats: Västerby Skola
on 19
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Felicia, Petra, Anneli
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Pia
    Plats: Vasahallen C
to 20
  • 12:00–12:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Smedby skola
fr 21
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:15–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 22
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Beate, Camilla, Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
sö 23
  • 10:30–11:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Lovisa, Kajsa
    Plats: Stureskolan
  • 16:15–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Magnus, Camilla A, Christina
    Plats: Vasahallen C
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Marina, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Eva-lisa, Åsa
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Smedby skola
  • 19:30–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Eva-Lisa, Eva
    Plats: Vasahallen C
9må 24
  • 17:30–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Beate, Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 19:15–20:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Elisabeth
    Plats: Vasahallen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Sofie, Kajsa&Maja
    Plats: Vasahallen C
ti 25
  • 17:30–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Julia, Alice, Nathalie, Amanda
    Plats: Stureskolan
  • 18:00–18:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Tesa
    Plats: Vasahallen C
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Sofia, Camilla, Marie, Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:45–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Anna-Lena, Petra, Eva
    Plats: Västerby Skola
on 26
  • 16:30–17:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Karin
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Felicia, Petra, Anneli
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Eva
    Plats: Vasahallen C
  • 19:30–20:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Pia
    Plats: Vasahallen C
to 27
  • 12:00–12:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:45–18:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Marina
    Plats: Vasahallen C
  • 18:00–19:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Med Arlette
    Plats: Spinninglokalen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Camilla A, Camilla B
    Plats: Vasahallen C
  • 19:00–20:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Smedby skola
fr 28
  • 16:00–16:45
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 17:00–18:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C
  • 17:15–18:15
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: med Christina
    Plats: Spinninglokalen
lö 29
  • 09:30–10:30
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: Beate, Camilla, Christina
    Plats: Spinninglokalen
  • 11:00–12:00
    Kalender: Kalender
    Beskrivning: olika ledare
    Plats: Vasahallen C

Postadress:
GF Hedemora Träningsverk - Gymnastik
Danielsson Ingrid, Danskvägen 9
77636 Hedemora

Kontakt:
Tel: 0702896615, 0702896615
E-post: This is a mailto link

Se all info